Aktualizacja do Windows 11

Instalacja nowej wersji systemu operacyjnego może pozytywnie wpłynąć na wydajność oraz ogólną kulturę pracy komputera, jednak proces ten niesie ze sobą również wiele kwestii wartych rozważenia. Aktualizacja do Windows 11 brzmi kusząco, warto jednak pamiętać, że jest to procedura stosunkowo skomplikowana — tak jeśli chodzi o samą procedurę, jak i aspekt kompatybilności sprzętowej. Nasz serwis wykona cały proces za Państwa, jednocześnie oferując kompleksowe doradztwo w zakresie niuansów technicznych oraz potencjalnych korzyści i zagrożeń.

Windows 11 — wszystko, co musisz wiedzieć o aktualizacji systemu

Aktualizacja systemu do Windows 11 wymaga pewnych przygotowań i może okazać się zadaniem zbyt wymagającym dla kogoś nieobeznanego w komputerowych technologiach. Aktywacja modułu TPM czy też “Secure Boot” w UEFI płyty głównej to procesy, które lepiej pozostawić specjalistom. Sprawa okazuje się jeszcze bardziej skomplikowana w przypadku starszych urządzeń, które co prawda umożliwiają instalację nowego systemu, lecz nie będą wspierane w pełnym zakresie. W takim przypadku warto zastanowić się, czy taki update jest zasadny.

Nowa wersja systemu praktycznie zawsze wiąże się z szeregiem usprawnień i zmian optymalizacyjnych, zarówno w ramach niewidocznych na pierwszy rzut oka zmian technicznych, jak i odczuwalnych modyfikacji w interfejsie, nie wspominając już o dodatkowych funkcjonalnościach oraz odświeżonej szacie graficznej. Powodów, dla których warto przesiąść się na nową wersję jest zatem sporo, a robiąc to pod okiem profesjonalistów zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i poprawności całego procesu.

Aktualizacja do Windows 11 — instalacja i konfiguracja systemu

W celu omówienia samego procesu aktualizacji do Windows 11, kompatybilności konfiguracji sprzętowej lub jakichkolwiek innych kwestii związanych z instalacją, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Nasi konsultanci odpowiedzą również na wszelkie pytania i wątpliwości, a także dokonają indywidualnej wyceny całego przedsięwzięcia.