Wymiana klawiatury w laptopie

Na skutek ciągłej eksploatacji poszczególne elementy komputera ulegają stopniowemu zużyciu. Tak dzieje się również z klawiaturą, której wymiana skutecznie rozwiązuje problemy mechaniczne lub związane z zalaniem laptopa. Dzięki temu znów bez przeszkód będą Państwo korzystać ze sprzętu i unikną konieczności zakupu nowego urządzenia. Usuwamy tego typu usterki w ciągu jednego dnia, mając na uwadze, iż komputer stanowi często niezbędne narzędzie pracy naszych klientów.

Wymiana klawiatury w naszym serwisie jest realizowana przez doświadczonych pracowników, którzy dbają o prawidłowe dopasowanie i zamontowanie każdego z podzespołów. W przypadku zalania komputera, przed umieszczeniem nowego zestawu klawiszy, dokładnie suszymy urządzenie. Dzięki temu naprawa jest skuteczna i minimalizujemy ryzyko ponownego wystąpienia podobnej usterki podzespołów. Ponadto zawsze czyścimy pozostawiony u nas sprzęt, dlatego nie pozostają w nich klejące substancje i okruchy, mogące w przyszłości utrudniać pracę.

Chwila nieuwagi lub wynik normalnego użytkowania — możliwych scenariuszy, których finałem może okazać się nieunikniona wymiana klawiatury w laptopie jest wiele. Jako zdecydowanie najbardziej eksploatowany element komputera jest ona także szczególnie narażona na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Lecz co począć, gdy jedyną opcją pozostaje kupno nowej?

Cena klawiatury do laptopa

Zakres cenowy tego komponentu jest ogromny i zależy — a jakże — od modelu komputera. Najtańsze egzemplarze zakupimy już za dwa banknoty dziesięciozłotowe, natomiast półka high-endowa to ceny rzędu kilkuset PLN.

Najczęstsze powody wymiany

Na miano najbardziej popularnych powodów wymiany klawiatury w laptopie zasługują wszelkiego rodzaju zalania oraz upadki. Zarówno ciecz wdzierająca się do wnętrza urządzenia, jak i silny wstrząs może doprowadzić do dezaktywacji zaledwie kilku przycisków, co niestety i tak wymusza zakup całego zestawu.

Na własną rękę czy w serwisie?

Stojąc w obliczu konieczności montażu nowego podzespołu warto skorzystać z pomocy specjalistycznego serwisu, jak na przykład SKYLER IT, co znacząco przyspieszy całą operację.