Dla Firm

Jesteś właścicielem firmy, w której Ty i Twoi pracownicy korzystają ze sprzętu komputerowego, a jego poprawne działanie jest kluczem w codziennej pracy?

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą

Obsługa informatyczna firm, inaczej outsourcing IT, polega na przekazaniu opieki nad strukturą informatyczną w twojej firmie w nasze ręce. Dzięki tej usłudze możesz mieć pewność, że każda usterka związana ze sprzętem komputerowym zostanie ekspresowo zdiagnozowana i usunięta. Nasza firma w należyty sposób zajmie się pomocą, analizą i wdrożeniem najkorzystniejszych rozwiązań w twojej firmie. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu czy oprogramowania. Jednym z istotnych elementów naszego działania jest zapobieganie przyszłym awariom. Dodatkowo nasze pogotowie komputerowe niezależnie od godziny będzie czuwało nad usuwaniem wszystkich awarii komputerowych. Działanie Twojego sprzętu będzie na bieżąco monitorowane.

Decydując się na skorzystanie z usług naszego serwisu, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie wymiarze merytorycznym i praktycznym. Zbudowanie, konserwacja i optymalizacja obszernej sieci służbowej to nie lada wyzwanie, szczególnie w przypadku większych przedsiębiorstw o dużej liczbie pracowników. Obsługa informatyczna firm obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań i procesów, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnego biznesu. Outsourcing IT to również znaczna oszczędność czasu i środków — od teraz nie musisz utrzymywać wewnętrznego zespołu!

Outsourcing IT dla firm — obsługa informatyczna Wrocław

Takie rozwiązanie to nie tylko gwarancja kompleksowego wsparcia zespołu specjalistów, ale także stosunkowo duża elastyczność w zakresie implementacji nowych rozwiązań. Nasz serwis zapewnia również szybki czas reakcji na wszelkie usterki i awarie sieci, co jest kluczowe dla zachowania płynności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy.

Nasza oferta

Diagnostyka

Usuwanie awarii sprzętu komputerowego

Konserwacja, modernizacja komputerów

Konserwacja, modernizacja urządzeń peryferyjnych

Wymiana podzespołów

Tworzenie sieci komputerowych firmach. (przewodowe jak i bezprzewodowe - WiFi)

Instalacja sterowników oraz konfiguracja

Okresowe przeglądy, czyszczenie

Tworzenie kopii zapasowych danych

Ochrona antywirusowa stacji roboczych

Instalacja, konfiguracja, diagnostyka stacji roboczych

Usuwanie awarii oprogramowania stacji roboczych

Doradztwo IT

Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo i wydajność systemu informatycznego

Wsparcie w zakresie obsługi oprogramowania

Planowanie wydatków związanych z zakupami nowych urządzeń i oprogramowania

Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych

Skontaktuj się z nami


Cena za usługi zostanie ustalona indywidualnie. Za każdą usługę wystawiamy Fakturę VAT oraz dajemy gwarancje.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.