Serwis Laptopów

Masz problem z samodzielną naprawą laptopa? Skończyła Ci się gwarancja producenta i nie wiesz, w jaki sposób wykonać wymianę podzespołów? SKYLER IT Wrocław oferuje swoją pomoc zarówno w najbardziej zaawansowanych przypadkach awarii, jak i podstawowych komplikacji związanych z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, optymalizacja i instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows wraz ze sterownikami w komputerze czy wymiana płyty głównej.

Zgłoś się do nas i skorzystaj z profesjonalnych usług informatycznych! Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Zajmujemy się serwisem Acer, Asus, AIO, HP, Compaq, Lenovo, Toshiba, Sony, Dell, Fujitsu, Medion, Macbook oraz Samsung.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze SKYLER IT Wrocław możesz być pewien, że Twój sprzęt zostanie profesjonalnie przetestowany oraz zdiagnozowany. Nad całym procesem czuwają wykwalifikowani technicy, którzy dokładają wszelkich starań nad naprawą komputera.

Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, wymiana gniazda zasilającego.

Działamy kompleksowo! Serwis laptopów w naszym wykonaniu obejmuje zarówno wszelkiego typu naprawy, diagnostykę oraz wymianę komponentów, jak i szereg zabiegów konserwacyjnych, takich jak czyszczenie, wymiana pasty termoprzewodzącej oraz regeneracja poszczególnych elementów. Nieustannie dbamy o możliwie najszerszy wymiar naszej oferty, gdyż zależy nam na tym, aby nasi klienci zdołali rozwiązać wszystkie problemy ze sprzętem komputerowym w jednym miejscu. Jednocześnie oferujemy również profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Naprawa laptopów — Wrocław i okolice

Jeśli zatem przydarzyła się Państwu awaria sprzętu, komputer zauważalnie zwolnił, a może instalacja nowego oprogramowania lub systemu operacyjnego okazała się zbyt skomplikowanym procesem — zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Więcej informacji na temat naszej firmy, poszczególnych usług wchodzących w skład naszej oferty, jak również szczegółowe dane adresowe, dostępne są w dedykowanych sekcjach naszej strony internetowej. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Nasza oferta

Konfiguracja laptopa i urządzeń peryferyjnych

Instalacja systemu Microsoft Windows

Wymiana podzespołów

Reballing, wymiana układu BGA

Usuwanie wirusów

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Zachowanie danych

Odzyskiwanie danych

Ponadto możesz zlecić nam kompleksową konfigurację komputera i urządzeń peryferyjnych, reballing, wymianę układu BGA, usuwanie wirusów i zbędnego oprogramowania, czyszczenie laptopa po zalaniu, a także zachowanie i odzyskanie danych z dysków różnego typu.

Wszelkie czynności naprawcze podejmujemy po wcześniejszej konsultacji z Klientem, ustalając wstępne koszty naprawy. Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy do godziny 20:00.