Serwis Laptopów

Masz problem z samodzielną naprawą laptopa? Skończyła Ci się gwarancja producenta i nie wiesz, w jaki sposób wykonać wymianę podzespołów? SKYLER IT Wrocław oferuje swoją pomoc zarówno w najbardziej zaawansowanych przypadkach awarii, jak i podstawowych komplikacji związanych z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, optymalizacja i instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows wraz ze sterownikami w komputerze czy wymiana płyty głównej.

Zgłoś się do nas i skorzystaj z profesjonalnych usług informatycznych! Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Zajmujemy się serwisem Acer, Asus, AIO, HP, Compaq, Lenovo, Toshiba, Sony, Dell, Fujitsu, Medion, Macbook oraz Samsung.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze SKYLER IT Wrocław możesz być pewien, że Twój sprzęt zostanie profesjonalnie przetestowany oraz zdiagnozowany. Nad całym procesem czuwają wykwalifikowani technicy, którzy dokładają wszelkich starań nad naprawą komputera. Nie musisz się martwić o to, jak dowieźć swojego laptopa do naszej siedziby. Gwarantujemy bezpłatny odbiór pod podanym przez Ciebie adresem we Wrocławiu.

Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, wymiana gniazda zasilającego.

Nasza oferta

Konfiguracja laptopa i urządzeń peryferyjnych

Instalacja systemu Microsoft Windows

Wymiana podzespołów

Reballing, wymiana układu BGA

Usuwanie wirusów

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Zachowanie danych

Odzyskiwanie danych

Ponadto możesz zlecić nam kompleksową konfigurację komputera i urządzeń peryferyjnych, reballing, wymianę układu BGA, usuwanie wirusów i zbędnego oprogramowania, czyszczenie laptopa po zalaniu, a także zachowanie i odzyskanie danych z dysków różnego typu.

Wszelkie czynności naprawcze podejmujemy po wcześniejszej konsultacji z Klientem, ustalając wstępne koszty naprawy. Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy do godziny 20:00.