Serwis Laptopów

Masz problem z samodzielną naprawą laptopa? Skończyła Ci się gwarancja producenta i nie wiesz, w jaki sposób wykonać wymianę podzespołów? SKYLER IT Wrocław oferuje swoją pomoc zarówno w najbardziej zaawansowanych przypadkach awarii, jak i podstawowych komplikacji związanych z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, optymalizacja i instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows wraz ze sterownikami w komputerze czy wymiana płyty głównej.

Zgłoś się do nas i skorzystaj z profesjonalnych usług informatycznych! Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Zajmujemy się serwisem Acer, Asus, AIO, HP, Compaq, Lenovo, Toshiba, Sony, Dell, Fujitsu, Medion, Macbook oraz Samsung.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze SKYLER IT Wrocław możesz być pewien, że Twój sprzęt zostanie profesjonalnie przetestowany oraz zdiagnozowany. Nad całym procesem czuwają wykwalifikowani technicy, którzy dokładają wszelkich starań nad naprawą komputera.

Zajmujemy się rozwiązywaniem popularnych problemów, takich jak wykonanie regeneracji baterii do laptopa, wymiana gniazda zasilającego.

Działamy kompleksowo! Serwis laptopów w naszym wykonaniu obejmuje zarówno wszelkiego typu naprawy, diagnostykę oraz wymianę komponentów, jak i szereg zabiegów konserwacyjnych, takich jak czyszczenie, wymiana pasty termoprzewodzącej oraz regeneracja poszczególnych elementów. Nieustannie dbamy o możliwie najszerszy wymiar naszej oferty, gdyż zależy nam na tym, aby nasi klienci zdołali rozwiązać wszystkie problemy ze sprzętem komputerowym w jednym miejscu. Jednocześnie oferujemy również profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Naprawa laptopów — Wrocław i okolice

Jeśli zatem przydarzyła się Państwu awaria sprzętu, komputer zauważalnie zwolnił, a może instalacja nowego oprogramowania lub systemu operacyjnego okazała się zbyt skomplikowanym procesem — zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Więcej informacji na temat naszej firmy, poszczególnych usług wchodzących w skład naszej oferty, jak również szczegółowe dane adresowe, dostępne są w dedykowanych sekcjach naszej strony internetowej. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Co najczęściej ulega awarii?

Duża część usterek laptopa spowodowana jest losowym wypadkiem (jak oblanie słodkim napojem czy upadek na podłogę) lub brakiem odpowiedniej konserwacji sprzętu. Tutaj warto wspomnieć chociażby o pękniętych lub zarysowanych matrycach oraz uszkodzonych obudowach. Nie bez znaczenia jest także kurz i inne zabrudzenia miesiącami zbierające się w różnych zakamarkach urządzenia — to bardzo częste przyczyny awarii lub wyraźnego pogorszenia kultury pracy (głośny wiatrak, szybsze nagrzewanie się, itd.). Dokładne wyczyszczenie wnętrza obudowy, połączone z wymianą pasty termoprzewodzącej, często załatwia sprawę.

Naturalnie są również awarie, na które użytkownicy laptopów mają zdecydowanie mniejszy wpływ, jak choćby cała gama usterek natury software’owej i błędów systemu Windows. Poza tym częstym widokiem jest także uszkodzony dysk twardy — taka sytuacja stanowi z kolei doskonałą okazję, by model HDD zastąpić nowszym i szybszym wariantem SSD, który pozytywnie wpłynie na działanie sprzętu, przyspieszając podstawowe funkcje.

Jak przygotować sprzęt do naprawy?

Wybierając usługi naszego serwisu nie musisz przejmować się niczym więcej! Nasi pracownicy szybko zlokalizują źródło usterki oraz przedstawią Ci najbardziej korzystny plan naprawy. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy — jesteś na bieżąco informowany o wszelkich kosztach, przebiegu całego procesu oraz ewentualnej konieczności wymiany podzespołów na nowe. Dzięki temu nigdy nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane okoliczności. Z chęcią doradzimy Ci także w takich kwestiach, jak pielęgnacja i codzienne użytkowanie komputera, aby zmniejszyć ryzyko kolejnych awarii.

Jeśli natomiast chodzi o przygotowanie samego sprzętu, jedynym zaleceniem jest dołączenie zasilacza, którego na co dzień używasz. Kompatybilna ładowarka znacznie ułatwi pracę naszym specjalistom, eliminując jednocześnie ewentualne problemy związane z dopasowaniem napięcia wejściowego. Poza tym nie musisz się niczym martwić — wystarczy, że zostawisz nam swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą! Jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, zadaj pytanie naszym specjalistom!

Jak dbać o sprzęt po naprawie?

W tym wypadku kluczowe jest źródło awarii. Jeśli powodem usterki jest zdarzenie losowe, zaniedbania w zakresie pielęgnacji sprzętu czy też fizyczne uszkodzenie, warto zmienić nieco nawyki korzystania ze sprzętu. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć ponownego wystąpienia problemu. Choć w przypadku przykrych wypadków — jak uszkodzona matryca, pęknięta obudowa, zalanie czy spięcie w gniazdku — takie ryzyko jest dość małe, istnieje szereg awarii wynikających bezpośrednio z tego, jak korzystamy ze sprzętu.

Aby zmniejszyć ryzyko ponownej awarii komputera warto zadbać o regularne czyszczenie wnętrza urządzenia z kurzu i innych zalegających zanieczyszczeń. Pomoże tutaj sprężone powietrze — aby upewnić się, że żadne z komponentów urządzenia nie zostaną uszkodzone, warto jednak skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. Dobrą praktyką jest także regularna wymiana pasty termoprzewodzącej, która odpowiada za optymalne odprowadzanie ciepła. Cały proces konserwacji należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

Kiedy warto naprawiać laptopa, a kiedy wymienić na nowy?

Odwieczny dylemat każdego, kto kiedykolwiek zmagał się z awarią sprzętu. Kluczowym czynnikiem są tutaj oczywiście finanse. Jeśli przywrócenie starego urządzenia do pełni sprawności stanowi koszt zbliżony do zakupu nowego urządzenia, warto zastanowić się dwa razy. Taki przypadek to jednak rzadkość, a w większości sytuacji drobne naprawy w połączeniu z kompleksowym czyszczeniem okazują się wystarczające. Nasz serwis stawia na pełną transparentność — poinformujemy Cię o nadchodzących kosztach jednocześnie przedstawiając pełny plan działania oraz przyczynę problemu.

Prawda jest taka, że rynek staje się coraz mniej przyjazny dla miłośników technologicznych nowinek. Ceny sprzętu nieustannie rosną (przede wszystkim z uwagi na trudności z dostawą surowców i produkcją podzespołów), przez co naprawa zazwyczaj okazuje się znacznie bardziej korzystną opcją. Nasz serwis dokona dla Ciebie wymiany kluczowych komponentów laptopa — matrycy, touchpada czy też gniazd — a także wszelkich niezbędnych napraw w zakresie hardware’u oraz software’u.

Nasza oferta

Konfiguracja laptopa i urządzeń peryferyjnych

Instalacja systemu Microsoft Windows

Wymiana podzespołów

Reballing, wymiana układu BGA

Usuwanie wirusów

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Zachowanie danych

Odzyskiwanie danych

Ponadto możesz zlecić nam kompleksową konfigurację komputera i urządzeń peryferyjnych, reballing, wymianę układu BGA, usuwanie wirusów i zbędnego oprogramowania, czyszczenie laptopa po zalaniu, a także zachowanie i odzyskanie danych z dysków różnego typu.

Wszelkie czynności naprawcze podejmujemy po wcześniejszej konsultacji z Klientem, ustalając wstępne koszty naprawy. Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy do godziny 20:00.