Instalacja, reinstalacja, aktualizacja systemu operacyjnego Microsoft Windows (XP, VISTA, 7,8,8.1,10)

Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że aktualizacja Windows to rzecz prosta, która w dużej mierze postępuje automatycznie, w praktyce istnieje wiele czynników, mogących zakłócić ten proces. Samodzielna reinstalacja czy też update wersji oprogramowania systemowego — między innymi 7 do 10 lub 8 do 10 — stwarza ryzyko utraty ustawień, braku dostępu do konta lub też usunięcia istotnych plików. Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu zyskuja Państwo pewność, że cały proces przebiegnie szybko i bezboleśnie, a Wasze urządzenie będzie od razu gotowe do użycia.

Windows 10 — reinstalacja i aktualizacja systemu operacyjnego

Dodatkową zaletą skorzystania z usług naszego serwisu jest również kompleksowe doradztwo w zakresie preferowanych ustawień, kultury pracy oraz ogólnych wskazówek odnośnie użytkowania sprzętu. Dzięki temu można uniknąć usterek wynikających z niewłaściwych nawyków oraz wydłużyć żywotność komputera lub laptopa. Więcej informacji na temat poszczególnych usług z naszej oferty znaleźć można w odpowiednich sekcjach naszej strony internetowej.

Przeważająca większość użytkowników komputerów osobistych i laptopów korzysta z systemów operacyjnych Microsoft Windows. Oprogramowanie to nie jest bezawaryjne: problemy mogą pojawić się w czasie jego automatycznej aktualizacji (zwłaszcza, jeśli zostanie ona z jakiegoś powodu przerwana), jak również w efekcie działania wirusów. Jeśli system operacyjny odmawia posłuszeństwa, warto z komputerem czy laptopem udać się do naszego punktu serwisowego.

Instalacje, reinstalacje, aktualizacje OS

Oferujemy Państwu pełen przekrój działań naprawczych związanych z oprogramowaniem zarządzającym. Jeśli napotykacie na problemy związane z działającym na komputerze systemem, dokonamy jego reinstalacji. Jeśli na Waszym urządzeniu nie ma jeszcze działającego OS, wtedy zajmiemy się jego wgraniem. Warto pamiętać również, że oprogramowanie wymaga regularnej aktualizacji – by sprzęt działał po niej poprawnie, dobre jest zlecić jej nadzorowanie specjalistom. Punkt serwisowy SkylerIT we Wrocławiu czeka na Wasze komputery i laptopy. Zadbamy, by ich systemy operacyjne działały w 100% sprawnie!