Wymiana baterii w laptopach Apple

MacBook może przydać Ci się wszędzie – dzięki niemu możesz pracować w drodze do biura, pożegnać się z nudą w długich podróżach i pozostać w kontakcie ze światem nawet podczas wakacji. Problem pojawia się wtedy, gdy coraz częściej musisz podłączać go do ładowania, a praca w miejscach bez dostępu do prądu powoli staje się niemożliwa. Jeśli spotkał Cię ten problem, nie przejmuj się – odwiedź Skyler IT i przekonaj się, że wymiana baterii w laptopach Apple może przebiegać sprawnie i bez horrendalnych kosztów!

Szybka realizacja i certyfikowane zamienniki Apple

Decydując się na usługi naszego serwisu komputerów, zyskujesz przejrzyste warunki od samego początku – przed podjęciem się montażu nowego akumulatora od razu poinformujemy Cię o przewidywanym czasie i koszcie wykonania pracy. Doskonale znamy specyfikę sprzętu, jakim są laptopy Apple i posiadamy dostęp do oryginalnych baterii od producenta, dzięki czemu masz gwarancję, że Twój MacBook po wymianie powróci do pełnej wydajności.

Brak dodatkowych kosztów

Serwisy zajmujące się sprzętem Apple często umożliwiają wymianę baterii jedynie w ramach zastąpienia całego modułu topcase laptopa, czyli klawiatury i górnej części obudowy, co znacznie podnosi końcową cenę naprawy. W SkylerIT realizacja takiej usługi nie musi obejmować innych podzespołów, jeśli tego nie potrzebujesz – masz więc pewność, że przeprowadzone prace nie obciążą zbytnio Twojego portfela. Nasze bogate doświadczenie z MacBookami sprawia, że przeprowadzona w ten sposób wymiana baterii nie wpłynie na dotychczasową sprawność laptopa.

Szybka diagnoza systemu zasilania

 

Jeśli nie masz pewności, dlaczego wydajność Twojego MacBooka spadła albo nie wiesz, jak mogą objawiać się problemy z akumulatorem, odwiedź Skyler IT. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w pracy z laptopami Apple oraz certyfikowane narzędzia, dzięki którym szybko przeprowadzimy diagnostykę i ustalimy źródło problemu. Dzięki temu możemy sprawdzić ilość przepracowanych cykli i ocenić kondycję baterii – a jeśli jest w pełni sprawna, odnaleźć komponent, który wymaga serwisowania.