Serwis Komputerów PC

Twój komputer stacjonarny coraz bardziej zwalnia, uniemożliwiając Ci swobodną pracę lub rozrywkę? Podejmujesz decyzję o zakupie nowego sprzętu, jednakże nie masz pojęcia, jak wybrać odpowiedni zestaw, aby był wydajny i zapewniał solidność na lata? Koniecznie zgłoś się do nas – podjęcie odpowiednich kroków i wybór sprawdzonych rozwiązań jest kluczowy w przypadku wszelkiej elektroniki. Być może nie będziesz musiał nadwyrężać swojego domowego budżetu, aby “pecet” odzyskał dawną świetność.

Nasz serwis zajmuje się zarówno naprawą komputerów, jak i ich modernizacją. Przyjdź do siedziby SKYLER IT we Wrocławiu na ul. Kobierzyckiej 10 (budynek INVESTCOM), a z przyjemnością doradzimy i wykonamy dla Ciebie specjalistyczne usługi informatyczne, dzięki którym będziesz zadowolony z pracy swojego sprzętu.

Komputer stacjonarny doskonale sprawdza się w podstawowych pracach biurowych, a także jest wygodnym narzędziem dla graczy. Złożenie kompletnego komputera wykonujemy z należytą starannością, tak aby był dostosowany do Twoich wymagań.

Nawet urządzenie o najwyższych parametrach może czasem szwankować — a ryzyko wystąpienia usterki tylko rośnie wraz upływem czasu. Nasz serwis komputerów PC dokona dla Ciebie wszelkich niezbędnych napraw i zabiegów konserwacyjnych, które przywrócą sprzęt do pełni sprawności. Działamy szybko i kompleksowo, a nasi specjaliści dokładnie omówią z Tobą źródło problemu, proponując jednocześnie najbardziej korzystne rozwiązanie. Masz problem z urządzeniem stacjonarnym? Postaw na Skyler IT!

Serwis komputerów PC — naprawimy Twoje urządzenie!

Zależy nam na Twoim czasie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej zlokalizować źródło problemu. Powodem spowolnienia oraz ogólnego pogorszenia kultury pracy sprzętu często są także zalegające zanieczyszczenia — poradzimy sobie i z tym problemem! Więcej informacji na temat konkretnych zabiegów i usług, które wykonujemy, znajdziesz w odpowiedniej sekcji na naszej stronie internetowej. Masz pytania? Skontaktuj się z nami od razu, a postaramy się pomóc od ręki!

Nasza oferta

Konfiguracja komputera i urządzeń peryferyjnych

Instalacja systemu Microsoft Windows

Wymiana podzespołów

Naprawa uszkodzonych podzespołów

Usuwanie wirusów

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Czyszczenie i konserwację

Rozbudowa komputera i podzespołów

Odzyskiwanie danych

Nie znalazłeś rozwiązania dla swojego problemu na powyższej liście? W takim razie koniecznie skontaktuj się z nami! Specjaliści ze SkylerIT znajdą rozwiązanie dla każdej awarii, niezależnie od tego, czy ma ona swoje źródło w BIOS-ie, uszkodzonej baterii czy nieudanej aktualizacji oprogramowania. Znamy się na komputerach i wiemy, że w cyfrowym świecie wszystko da się naprawić!

Czekamy na Ciebie w punkcie serwisowym we Wrocławiu, a także pod telefonem i pod adresem e-mailowym. Nie czekaj, pozwól nam naprawić Twój sprzęt!