Serwis Komputerów PC

Twój komputer stacjonarny coraz bardziej zwalnia, uniemożliwiając Ci swobodną pracę lub rozrywkę? Podejmujesz decyzję o zakupie nowego sprzętu, jednakże nie masz pojęcia, jak wybrać odpowiedni zestaw, aby był wydajny i zapewniał solidność na lata? Koniecznie zgłoś się do nas – podjęcie odpowiednich kroków i wybór sprawdzonych rozwiązań jest kluczowy w przypadku wszelkiej elektroniki. Być może nie będziesz musiał nadwyrężać swojego domowego budżetu, aby “pecet” odzyskał dawną świetność.

Nasz serwis zajmuje się zarówno naprawą komputerów, jak i ich modernizacją. Przyjdź do siedziby SKYLER IT we Wrocławiu na ul. Kobierzyckiej 10 (budynek INVESTCOM), a z przyjemnością doradzimy i wykonamy dla Ciebie specjalistyczne usługi informatyczne, dzięki którym będziesz zadowolony z pracy swojego sprzętu.

Komputer stacjonarny doskonale sprawdza się w podstawowych pracach biurowych, a także jest wygodnym narzędziem dla graczy. Złożenie kompletnego komputera wykonujemy z należytą starannością, tak aby był dostosowany do Twoich wymagań.

Nasza oferta

Konfiguracja komputera i urządzeń peryferyjnych

Instalacja systemu Microsoft Windows

Wymiana podzespołów

Naprawa uszkodzonych podzespołów

Usuwanie wirusów

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Czyszczenie i konserwację

Rozbudowa komputera i podzespołów

Odzyskiwanie danych

Nie znalazłeś rozwiązania dla swojego problemu na powyższej liście? W takim razie koniecznie skontaktuj się z nami! Specjaliści ze SkylerIT znajdą rozwiązanie dla każdej awarii, niezależnie od tego, czy ma ona swoje źródło w BIOS-ie, uszkodzonej baterii czy nieudanej aktualizacji oprogramowania. Znamy się na komputerach i wiemy, że w cyfrowym świecie wszystko da się naprawić!

Czekamy na Ciebie w punkcie serwisowym we Wrocławiu, a także pod telefonem i pod adresem e-mailowym. Nie czekaj, pozwól nam naprawić Twój sprzęt!