Zachowanie danych – zabezpieczenie ważnych plików

Zachowanie danych jest usługą, którą najczęściej realizujemy przy okazji wykonywania innych działań na komputerach stacjonarnych oraz laptopach. Przetrzymujemy pliki, przez co rozwiązujemy problem, wynikający z nieposiadania przez klienta dodatkowych nośników pamięci o wystarczającej pojemności. Zabezpieczając pliki znajdujące się dotychczas na dysku komputera, zapobiegamy ich utracie lub uszkodzeniu. Dzięki dbałości o posiadaną przestrzeń dyskową, nasza firma deponuje pliki we w pełni chronionym środowisku.

Zachęcamy do zachowania danych w naszym serwisie nie tylko w przypadku wykupienia innych usług, takich jak naprawa systemu Windows, formatowanie dysku czy wymiana ważnych podzespołów komputera. Również wtedy, gdy planujesz samodzielnie zoptymalizować posiadany sprzęt, chętnie zabezpieczymy Twoje pliki. Możesz skorzystać z naszych zasobów i powierzyć nam osobiste materiały, do czasu aż będziesz mógł z powrotem umieścić je na swoim komputerze lub zaopatrzysz się w inny nośnik pamięci.

Poważna ingerencja w oprogramowanie lub fizyczne części komputera — jak naprawa systemu Windows lub wymiana podstawowych komponentów — może niestety łączyć się z ryzykiem utraty zawartości dysku. Warto w tym przypadku postarać się o stworzenie bezpiecznej kopii zapasowej. Pomożemy Ci w tym! Zachowanie danych w naszym wykonaniu to gwarancja, że nie stracisz ważnych plików, których odzyskanie jest niewykonalne lub niezwykle pracochłonne. Zapewniamy całkowitą dyskrecję — zawartość Twojego dysku zostanie zdeponowana w skutecznie chronionym środowisku.

Zadbaj o swoje pliki — zachowywanie danych na czas naprawy i nie tylko

Usługa zachowywania istotnych plików najczęściej towarzyszy wszelkiego typu naprawom i zabiegom konserwacyjnym przeprowadzanym przez nasz serwis — lecz nie jest to regułą. Zabezpieczymy kopię zapasową Twoich danych także na czas samodzielnych zabiegów optymalizacyjnych, aktualizacji systemu oraz wymiany urządzenia na nowe w momencie, gdy nie dysponujesz odpowiednim nośnikiem pamięci. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.