Wymiana oraz naprawa obudowy laptopów i komputerów stacjonarnych

Pęknięta obudowa laptopa, uszkodzone porty lub zawiasy, niedziałający przycisk POWER? Problemy tego typu nie oznaczają wcale, że czas na zakup nowego sprzętu. Większość awarii związanych z kadłubem może zostać bez większych trudności naprawiona – wystarczy zgłosić się do specjalistów.

Wymiany i naprawy

Za każdym razem, gdy jest to możliwe, zespół SkylerIT z Wrocławia naprawia uszkodzone elementy w laptopach i komputerach. Mamy duże doświadczenie z wyłamanymi zawiasami czy rozwarstwiającymi się elementami kadłubka, dlatego usuwanie takich usterek nie zabiera nam dużo czasu. Jeśli jednak wszystkie metody zawiodą, nie oddamy Państwu niesprawnego sprzętu – zamiast tego zamówimy nową obudowę i dokonamy wymiany. Mamy szeroką siatkę zaprzyjaźnionych dostawców sprzętu, dlatego praktycznie zawsze udaje nam się znaleźć nowy wariant do Waszego modelu.

Nie muszą Państwo rezygnować z zamykania laptopów czy z używania portów w komputerach. Jeśli Wasze urządzenia zostały w jakikolwiek sposób uszkodzone, po prostu przynieście je do nas – zajmiemy się naprawą!

Wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne mogą znacząco obniżyć komfort użytkowania komputera, a w skrajnych przypadkach również uniemożliwić lub utrudnić poszczególne funkcje urządzenia. Choć z reguły są to stosunkowo proste usterki wynikające z normalnego użytkowania lub niefortunnych wypadków — jak pęknięta obudowa czy też wyrwany zawias w laptopie — ich wymiana bądź naprawa najczęściej wymaga skorzystania z pomocy profesjonalnego serwisu. Powierzając nam swoje urządzenie zyskują Państwo pewność kompleksowej usługi — sprawdzimy Wasz komputer pod kątem ewentualnych braków i uszkodzeń mechanicznych, aby sprzęt był w stu procentach gotowy do użytku.

Wymiana zawiasów i naprawa obudowy laptopa — kompleksowe wsparcie w niskiej cenie

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem oferty usług naszego serwisu komputerowego. Jeśli natomiast mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie konkretnego modelu lub procesu, zapraszamy do kontaktu — nasi konsultanci z chęcią udzielą wszelkich niezbędnych informacji.